F U-D “TWÓJ DOM” Sp. z o.o. to nowa, dynamiczna firma zajmująca się profesjonalnym zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami mieszkaniowymi. Specjalizujemy się w obsłudze wspólnot mieszkaniowych m.in. w zakresie ich organizacji oraz zarządzaniu nieruchomościami wspólnymi.

Oferujemy obsługę administracyjno-techniczną, całodobowe pogotowie techniczne oraz usługi finansowo-księgowe. Ponadto każdej wspólnocie mieszkaniowej zapewniamy w ramach własnego wynagrodzenia obsługę prawną, windykacyjną oraz doradztwo kredytowe.

Naszym fundamentem jest odpowiednio przygotowany zespół, składający się z doświadczonych administratorów, księgowych oraz techników. Jego zadaniem jest realizacja Państwa potrzeb, przede wszystkim zapewnienie poczucia bezpieczeństwa oraz osiągnięcie satysfakcjonującego poziomu kosztów utrzymania nieruchomości.

Jesteśmy przekonani, że świadcząc kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i/lub administrowania oraz utrzymania technicznego nieruchomości, możemy przejąć odpowiedzialność za cały budynek i zagwarantować jego sprawne funkcjonowanie. Każdą zarządzaną nieruchomość traktujemy bardzo indywidualnie i podmiotowo, w maksymalnym stopniu dopasowując swoją ofertę do oczekiwań właścicieli lokali.

Zawsze dążymy do stałego podwyższania standardów naszego działania, zapewniając zarządzanym nieruchomościom optymalny stan techniczny i estetyczny, zaś ich właścicielom redukcję ponoszonych kosztów.

W działalności swojej kierujemy się przede wszystkim troską o wysoką jakość świadczonych usług oraz o minimalizowanie kosztów eksploatacyjnych na zarządzanych nieruchomościach. Zarządzanie nieruchomościami wymaga wiedzy, doświadczenia i pełnego zaangażowania, powierz tą rolę profesjonalnemu zarządcy nieruchomości-Firmie Usługowo-Doradczej “TWÓJ DOM” Sp. z o.o.

W skład Zarządu Spółki “TWÓJ DOM” wchodzą:

Licencjonowany Zarządca Nieruchomości Sabina Litwinowicz- nr licencji 11206
PREZES

inż. Beata Kuczyńska-Dyplom Zachodniej Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w zakresie zarządzania nieruchomościami
Z-ca PREZESA

Licencjonowany Zarządca Nieruchomości Piotr Pisarski-nr licencji 22599
Z-ca PREZESA

Licencjonowany Zarządca Nieruchomości Krzysztof Staśkiewicz-nr licencji 22665
Z-ca PREZESA

Wybrane nieruchomości którymi zarządzamy